Wersja kontrastowa
A+ A A-
Tom:
strona:

Spis chronologiczny

Rok podany przy imieniu oznacza pierwsze ustalone wzmiankowanie na sołtysowskim lub wójtowskim urzędzie lub pierwszy rok ustalonego wyboru (nominacji) na ten urząd.

 

Literowy skrót w nawiasie określa reprezentowaną jednostkę administracyjną – wieś, gromadę lub gminę:

 

BL – Bielany

BN – Bieńczyce

BŻ – Bieżanów

BDz – Bodzów

BF – Borek Fałęcki

BR – Branice

BM – Bronowice Małe

BW – Bronowice Wielkie

CH – Chełm

CZ – Czyżyny

GN – Górka Narodowa

GR – Grębałów

JG – Jugowice

KN – Kantorowice

KB – Kobierzyn

KC – Kosocice

KS – Kostrze

KSC – Kościelniki

KRz – Krzesławice

KD – Kurdwanów

LB – Lubocza

ŁW – Łagiewniki

ŁG – Łęg

ŁCz – Łuczanowice

MS – Mistrzejowice

MG – Mogiła

MD – Mydlniki

OL – Olsza

OSz – Olszanica

OP – Opatkowice

PI – Piaski Wielkie

PL – Pleszów

PB – Prądnik Biały

PCz – Prądnik Czerwony

PK – Prokocim

PG – Przegorzały

PRz – Przewóz

PR – Przylasek Rusiecki

PW – Przylasek Wyciąski

PCh – Pychowice

RJ – Rajsko

RK – Rakowice

RSz – Ruszcza

RB – Rybitwy

RŻ – Rżąka

SI – Sidzina

SK – Skotniki

SB – Soboniowice

SW – Swoszowice

TN – Tonie

TC – Tyniec

WA – Wadów

WG – Węgrzynowice

WI – Witkowice

WD – Wola Duchacka

WJ – Wola Justowska

WL – Wolica

WB – Wróblowice

WR – Wróżenice

WŻ – Wyciąże

ZB – Zbydniowice

ZS – Zesławice

 

 

Gerard 1274 (BW)

Henryk 1274 (BW)

Ditmar z Kietrza 1294 (BM)

Krystyn z Kietrza syn Ditmara 1294 (BM)

 

Heyncza z Nysy przed 1327 (PCz)

Jan z Opawy przed 1327 (PCz)

Jan zwany Stepko z Krakowa 1327 (PCz)

Marcin z Luboczy 1377 (LB)

Krancz Jan przed 1387 (PCz)

Jan zwany Sołtys 1398 (PCz)

Mikołaj zwany Dorko 1399 (PCz)

 

Stegey Jakub z Olkusza 1417 (BM)

Ligęza Jan z Niewiarowa 1418 (PCz)

Bernard z Brzegu 1422 (BM)

Kiełbasa Stanisław 1425 (LB)

Tomasz 1429 (BM)

Adam młynarz z Bronowic 1431 (BM)

Weinrich Teodoryk 1438 (BM)

Agnieszka wdowa po Bernardzie z Brzegu 1439 (BM)

Łukasz syn Bernarda z Brzegu 1439 (BM)

Hirszberg Piotr 1440 (BM)

Katarzyna z Melsztyna 1440 (LB)

Kezinger Klaus ok. 1440 (BW)

Hirszberg Piotr 1440 (BM)

Hirszberg Jerzy 1451 (BM)

Hirszberg Jerzy syn Piotra 1451 (BM)

Swyedniczer Jan 1453 (BM)

Hoz Jakub z Krakowa 1454 (BM)

 

Franciszek syn Michała Gleywicza 1456 (BM)

Kreidler Mikołaj złotnik 1457 (PCz)

Tęczyński Andrzej 1457 (BM)

Tęczyński Jan 1463 (BM)

Ulryk z Krakowa 1463 (BM)

Kezinger Jerzy 1464 (BW)

Zoldan Jan de Carmelicz Karmelicki 1464 (BM)

Rokemberg Kasper przed 1469 (BW)

Teschner Jan 1469 (BM)

Rokemberg Hieronim 1470 (BW)

Hindek Maciej 1488 (BW)

Kezinger-Kisling Jan 1488 (BW)

Jan z Tarnowa 1491 (BM)

Wągrodny Mikołaj 1491 (KRz)

Wierzynek Jan 1493 (BM)

Jadwiga córka Teschnera 1494 (BM)

Opiczowa Małgorzata córka Teschnera 1494 (BM)

Szoltz Eustachy 1497 (BM)

 

Wyszogrodzka Elżbieta 1511 (BM)

Kmita Sobieński Piotr 1523 (LB)

Ropa Bartłomiej 1528 (LB)

Geszynger Jerzy 1530 (BW)

Wnak Jan 1531 (OSz)

Slyakierowa Elżbieta 1533 (BM)

Konarski Jan 1538 (LB)

Mateusz 1543 (LB)

Czeczotka Erazm 1553 (LB)

Janas Marcin starszy 1561 (OSz)

Marcin 1569 (OSz)

 

 

Bikowka (?) Szymon 1572 (LB)

Czechowski 1573 (LB)

Janas Marcin młodszy 1593 (OSz)

Lemiesz Jakub 1601 (OSz)

Burza Jakub 1612 (OSz)

Wcisło Krzysztof 1626 (WJ)

Kaszowski Jakub 1632 (OSz)

Grabiec Jędrzej 1648 (SK)

Grzesiek przed 1662 (BM)

Got Wojciech 1664 (TC)

Gawłowicz Jędrzej 1677 (SK)

Wcisło Jan starszy 1690 (SK)

Gawłowicz Szymon 1695 (SK)

 

Pałka Sebastian starszy 1709 (SK)

Budek Szymon 1711 (KS)

Konieczny Maciej 1712 (SK)

Siutek Józef 1719 (SK)

Marczyk Franciszek 1721 (TC)

Grodzicki Szymon 1722 (TC)

Urban Szymon 1724 (KS)

Obetkal Tomasz 1725 (WJ)

Kmiecik Józef 1727 (SK)

Jakub 1728 (MG)

Pałka Sebastian młodszy 1730 (SK)

Grzegorz 1731 (MG)

Gaworek Sebastian 1734 (MG)

Marczyk Michał 1735 (TC)

Szczepanik Jan 1735 (MG)

Dominik 1738 (MG)

 

Łucko Kazimierz 1739 (MG)

Dyba Łukasz 1740 (MG)

Kura Walenty 1742 (BN)

Kępa Maciej starszy 1743 (SK)

Sznej Karol 1743 (MG)

Zbroza Tomasz 1743 (CZ)

Czapata Tomasz 1751 (PRz)

Terka Antoni 1751 (MG)

Kańkowski Bernard 1756 (MG)

Krasny Jan 1761 (SK)

Capała Jakub 1764 (MG)

Surówka Józef 1766 (SW)

Buczek Jan 1767 (BŻ)

Kuchta Stefan 1767 (MG)

Stanisław 1767 (PL)

Malada Jan 1771 (SK)

Broda Jakub 1773 (PRz)

Chwaja Tomasz 1773 (RB)

Kępa Maciej młodszy 1773 (SK)

Pers Jakub 1777 (WD)

Krasny Bartłomiej 1779 (SK)

Bugajny Wojciech 1782 (PRz)

Jastrzębski Walenty 1782 (MG)

Kempa Michał 1782 (SK)

Walasek Sebastian 1782 (TC)

Włodarczyk Wojciech 1782 (PRz)

Chaytek Kazimierz 1783 (SK)

Wcisło Wojciech 1783 (BŻ)

Apostoł Sebastian 1784 (TC)

Lelak Marcin 1784 (PK)

Malada Wojciech starszy 1784 (SK)

 

Pac Wawrzyniec 1784 (TC)

Bartyzel Stanisław 1786 (BF, JG)

Bugaj Józef 1786 (SI)

Gayniak Jakub 1786 (OP)

Gibek Kazimierz 1786 (SW)

Kamieniarz Jacenty 1786 (PCh)

Kosutka Jakub 1786 (KD)

Książek Michał 1786 (WB)

Laszczyk Maciej 1786 (PI)

Maytyka Tomasz 1786 (KC)

Mazurek Błażej 1786 (KB)

Olsza Jan 1786 (RB)

Pludra Maciej 1786 ( JG)

Rączka Szymon starszy 1786 (RŻ)

Szczypczyk Teodor 1786 (BDz)

Ściba Wawrzyniec 1786 (KS)

Balonka Wawrzyniec 1787 (SI)

Dudek Jakub 1787 (ZB)

Dyna Jan 1787 (KC)

Kękus Szymon 1787 (RJ)

Kępa Ignacy 1787 (SK)

Krull Maciej 1787 (RK)

Kukuła Jakub 1787 (BF)

Mir Maciej 1787 (SW)

Sajdyn Bartłomiej 1787 (PK)

Szczecina Marcin 1787 (PI)

Tylek Józef 1787 (WB)

Żak Szymon 1787 (ŁW)

Ciotka Jakub 1788 (KD)

Szafran Stanisław 1789 (KB)

Żak Wojciech 1789 (PCh)

 

Machno Wojciech 1790 (SK)

Szarolowski Jan 1791 (SW)

Lenda Wawrzyniec 1792 (MG)

Szczypczyk Jan starszy 1793 (KS)

Zamoyski Stefan 1793 (MG)

Kołaczyk Jan 1794 (PK)

Krężel Mikołaj 1796 (BN)

Filipczyk Stanisław 1797 (KB)

Klimkiewicz Józef 1797 (PCz)

Nosal Wojciech 1797 (CZ)

Franaszek Jędrzej 1798 (PCz)

Jamróz Michał 1798 (RK)

Piwos Wawrzyniec 1798 (BR)

Wójcik Sebastian 1798 (PRz)

Frigiel Łukasz 1799 (RB)

Kasznik Jan 1799 (ZS)

 

Janda Bonawentura 1800 (TC)

Petryka Franciszek 1801 (ŁG)

Grządzik Kasper 1802 (PK)

Zajadlik Tomasz 1802 (SK)

Kamieniarczyk Jacek 1803 (PCh)

Malada Wojciech młodszy 1804 (SK)

Duda Feliks 1806 (MS)

Mazgaj Antoni 1806 (BŻ)

Mazgaj Tomasz 1807 (BŻ)

Chwaja Jan 1808 (RB)

Baran 1809 (KN)

Gwóźdź Ignacy 1809 (MG)

Sperat Piotr 1809 (BM)

Gaweł Walenty 1810 (CZ)

 

Madey Antoni 1810 (BŻ)

Makuła Andrzej 1810 (CZ)

Wilk Wojciech 1810 (PRz)

Bucki Paweł 1811 (MD)

Buła Józef 1811 (BW)

Czort Augustyn 1811 (SB)

Florek Szymon 1811 (KC)

Fraś Tomasz 1811 (WB)

Kawka Jędrzej 1811 (OSz)

Krulas Michał 1811 (PK)

Krzysztof (?) 1811 (RJ)

Partyka Jan 1811 (RK)

Petanczyk Andrzej 1811 (SB)

Stawinoga Józef 1811 (PCz)

Strugała Sebastian 1811 (WD)

Surówka Andrzej 1811 (SW)

Tomczyk Stanisław 1811 (SW)

Woycik Michał 1811 (PRz)

Zadra Jędrzej 1811 (KD)

Baran Błażej 1812 (ZS)

Bochenek Joachim starszy 1812 (KN)

Brożek Jan 1812 (ZB)

Chalik Florian 1812 (PG)

Chmura Marcin 1812 (SI)

Dulcki Tomasz 1812 (KD)

Gąsior Marcin 1812 (OP)

Giermek Paweł 1812 (KS)

Golibroda Błażej 1812 (MG)

Gorel Stanisław 1812 (KB)

Gryglewski Jan 1812 (PI)

Kamieniarczyk Antoni 1812 (PCh)

 

Kroida Grzegorz 1812 (WJ)

Kukuła Jan 1812 (BF)

Kwiecienski Wincenty 1812 (SI)

Majdak Wincenty 1812 (SK)

Marczyk Andrzej 1812 (TC)

Mrożecki Jan 1812 (CH)

Musialik Jan 1812 (BL)

Pietrzyk Jędrzej 1812 (BM)

Pietrzyk Piotr 1812 (TN)

Podkulek Wojciech 1812 (WI)

Rączka Szymon młodszy 1812 (RŻ)

Sapeta Walenty 1812 (PB)

Slęzak Tomasz 1812 ( JG)

Slosarek Franciszek 1812 (BŻ)

Talarek Filip starszy 1812 (BDz)

Zalewa Paweł 1812 (CH)

Ciepiela 1813 (BN)

Szewczyk Mikołaj 1813 (RŻ)

Talarek Andrzej 1813 (BŻ)

Janik Filip 1814 (TC)

Wcisło Wojciech 1814 (RB)

Zamojski Maciej 1814 (MG)

Kołaczyk Józef 1815 (PK)

Lachman Wincenty 1815 (CZ)

Cygan Krzysztof 1816 (GR)

Grubaszek Jan 1816 (BL)

Kasznik Jacenty 1816 (ZS)

Kula Tomasz 1816 (WI)

Majcher Bonawentura 1816 (MG)

Piwoński Wincenty 1816 (BM)

Polowczyk Stanisław 1816 (KN)

 

Popiel Kasper 1816 (BN)

Pac Józef starszy 1817 (TC)

Sławiński Kazimierz 1817 (PCz)

Basista Józef 1819 (KB)

Gruca Benedykt 1819 (BDz)

Huba Jonas 1819 (BF)

Kaczmarczyk Marcin 1819 (TC)

Kolacki Joachim 1819 (KS)

Koszałka Bartłomiej 1819 (WD, KD)

Kudas Antoni 1819 (ŁW)

Piotrowski Jakub 1819 (PK)

Słaby Andrzej 1819 (BM)

Fiuma Antoni 1820 (MG)

Korzeniak Grzegorz 1820 (OSz)

Kosiara Tomasz 1820 (KS)

Kret Adam 1820 (OP)

Kurleto Wojciech 1820 (ZB)

Świątek Kazimierz 1820 (RŻ)

Talarek Jan 1820 (PCh)

Wyczynich Szczepan 1820 (SK)

Łysek Kasper 1822 (WI)

Niedźwiecki Jan 1822 (BL)

Boligłowa Tomasz 1823 (CZ)

Francek Józef 1823 (RJ)

Pyrciak Wincenty 1823 (MD)

Rożek Wojciech 1823 (KN)

Zięba Jan 1823 (BN)

Baś Tomasz 1824 (ŁG)

Drąg Franciszek 1824 (RB)

Ideć Karol 1824 (WR)

Lenda Tomasz 1824 (MG)

 

Pszczoła Paweł 1824 (GR)

Wyżga Kazimierz 1824 (OSz)

Baran Mikołaj 1825 (MG)

Ciepiela Franciszek 1825 (BN)

Nawrot Walenty 1825 (CZ)

Przemiosło Jakub 1825 (LB)

Tabis Wojciech 1825 (WD)

Chytkowski Błażej 1826 (RŻ)

Kłapcia Antoni 1826 (LB)

Stawinoga Kazimierz 1826 (PCz)

Brudza Jacek 1827 (KSC)

Fraś Sebastian 1827 (LB)

Gędzior Ignacy 1827 (CZ)

Karbowski Melchior 1827 (PCz)

Kordas Tomasz 1827 (PG)

Kura Paweł 1827 (ŁG)

Nowak Benedykt 1827 (PRz)

Patzak Karol 1827 (PB)

Prochal Mateusz 1827 (OSz)

Styrkowski Józef 1827 (BŻ)

Trąbka Marcin 1827 (BM)

Wilk Walenty 1827 (KSC)

Czepiec Piotr 1828 (BM)

Głubczyk Jacenty 1828 (PG)

Pluta Jan 1828 (PCz)

Kępa Jan 1829 (PK)

Pietruszka Urban 1829 (LB)

Żurek Walenty 1829 (WR)

Capała Tadeusz 1830 (MG)

Kościółek Wojciech 1830 (BL)

Krupa Błażej 1830 (KRz)

 

Lelonek Wojciech 1830 (TC)

Norbert Walenty 1830 (OSz)

Słaby Kasper 1830 (BM)

Stawowy Stanisław 1830 (TC)

Wąs Jan 1830 (WI)

Franaszek Józef 1831 (PCz)

Grondziel Mateusz 1831 (TN)

Lenda Maciej 1831 (RB)

Musiał Jan 1831 (GR)

Pietrzyk Andrzej 1831 (BM)

Szczupak Wojciech 1831 (PCz)

Ślęzak Grzegorz 1831 (GR)

Ślusarek Andrzej 1831 (BŻ)

Bochenek Joachim młodszy 1832 (KN)

Grzesiak Michał 1832 (PK)

Popek Karol 1832 (ŁG)

Brożek Błażej 1833 (CZ)

Gibała Franciszek 1833 (RB)

Korzeniowski Walenty 1833 (PK)

Marchewka Benedykt 1833 (BL)

Niechay Łukasz 1833 (BM)

Cygan Kasper 1834 (GR)

Dey Maciej 1834 (PCz)

Krzysik Paweł 1834 (MG)

Marona Wojciech 1834 (BM)

Okrajek Mateusz 1834 (BR)

Pac Jędrzej 1834 (TC)

Bartyzel Józef starszy 1835 (BF)

Godynia Mateusz 1835 (TN)

Walczak Łukasz 1835 (LB)

Balon Jan 1836 (TC)

 

Gumul Jacenty 1836 (PL)

Baran Mikołaj 1837 (MG)

Nowak Stefan starszy 1837 (LB)

Kumala Kasper 1838 (TC)

Zybura Antoni 1838 (MG)

Gąstoł Franciszek 1839 (BŻ)

Gouda Kazimierz 1839 (PB)

Kijania Karol 1839 (WŻ)

Kołek Piotr 1839 (WŻ)

Susuł Marcin 1839 (RK)

Ziętara Wojciech 1839 (GN)

Adamczyk Antoni 1840 (GN, WI)

Gąsiorek Filip 1840 (BW)

Kluzek Wincenty 1840 (PB)

Spolnik Tomasz 1840 (TC)

Binczycki Paweł 1841 (PB)

Florczyk Jan 1841 (PB)

Krasoń Maciej 1841 (WR)

Małek Jakub 1841 (PK)

Skibka Wojciech 1841 (BR)

Baran Jakub 1842 (KN)

Susuł Maciej 1842 (RK)

Zuchnicki Szymon 1842 (KSC)

Bujak Wincenty 1843 (BM)

Germek Sebastian 1843 (KS)

Godawiec Stanisław 1843 (KRz)

Goryl Franciszek 1843 ( JG)

Gruca Józef 1843 (KS)

Klimas Sebastian 1843 (SI)

Kobiela Jan 1843 (WD)

Kobiela Wawrzyniec 1843 (ŁW)

 

Kołodziej Jan 1843 (BR)

Kołodziej Józef 1843 (OP)

Konik Jakub 1843 (BW)

Krupa Marcin 1843 (KSC)

Machno Andrzej 1843 (SK)

Majcher Józef 1843 (MG)

Majcher Maciej 1843 (MG)

Orawczyk Bartłomiej 1843 (KD)

Palia Błażej 1843 (SI)

Paździor Piotr 1843 (WB)

Piekarski Marcin 1843 (BF)

Sarnecki Józef 1843 (MG)

Sobczyk Stanisław 1843 (PB)

Stanek Jan 1843 (SW)

Szczypczyk Augustyn 1843 (BDz)

Szeja Jan 1843 (WL)

Tomczyk Franciszek 1843 (SW)

Żak Józef 1843 (PCh)

Serczyk Franciszek 1844 (TN)

Stupczyński Franciszek 1844 (PCz)

Czort August 1845 (SB)

Krzemień Szymon 1845 (BŻ)

Kuciewicz Łukasz 1845 (PCz)

Ladra Kasper 1845 (PI)

Lenda Józef starszy 1845 (RB)

Pietruszka Tomasz 1845 (RJ)

Rączka Wojciech 1845 (RŻ)

Rybka Tomasz 1845 (PRz)

Seweryn Feliks 1845 (KC)

Turzancz Wojciech 1845 (ZB)

Barci Bartłomiej 1846 (OSz)

 

Franaszek Jakub 1846 (PCz)

Jarosz Józef 1846 (BW)

Maciejczyk Jakub 1846 (CH)

Oprych Franciszek 1846 (PG)

Pieczara Sebastian 1846 (WJ)

Balon Benedykt 1847 (KS)

Bandur Wincenty 1847 (PL)

Baran Kazimierz 1847 (WG)

Baran Wincenty 1847 (ZS)

Broda Jan 1847 (MG)

Bugaj Wawrzyniec 1847 (PB)

Chmiołek Marcin starszy 1847 (TC)

Ciepiela Jakub 1847 (BN)

Dukat Antoni 1847 (OL)

Gawlik Stanisław 1847 (ŁCz)

Hachlowski Wojciech 1847 (PI)

Karolczyk Szymon 1847 (WŻ)

Kobus Adam 1847 (OL)

Kołodziejczyk Urban 1847 (PB)

Konecki Marcin 1847 (KS)

Korfiel Jakub 1847 (WI)

Korzeniak Wojciech 1847 (OSz)

Kozina Jan 1847 (BL)

Krupa Karol 1847 (KSC)

Krzemień Antoni 1847 (BŻ)

Krzywdziak Sebastian 1847 (WA)

Kuk Piotr 1847 (TN)

Marcinkowski Bartłomiej 1847 (KS)

Nagielski Florian 1847 (MD)

Norek Karol 1847 (PR)

Okraczek Paweł 1847 (PL)

 

Prochownik Jakub 1847 (TC)

Pychowski Błażej 1847 (CH)

Raźny Franciszek 1847 (GN)

Skorupa Franciszek 1847 (PI)

Sośnicki Jakub starszy 1847 (SK)

Szczupak Kasper 1847 (PCz)

Talarek Filip młodszy 1847 (BDz)

Warchoł Tomasz 1847 (RSz)

Zięć Jan 1847 (MS)

Ziętara Michał 1847 (GN)

Fraś Roch 1848 (RJ)

Grzesiak Jan 1848 (PK)

Koziara Aleksy 1848 (PG)

Bieda Bartłomiej 1849 WJ)

Kostecki Kazimierz 1849 (WŻ)

Strzelichowski Antoni 1849 (MD)

Turbasa Paweł 1849 (BN)

Wójcik Florian 1849 (WG)

Kozioł Jan 1850 (PB)

Stanek Mateusz 1850 (BR)

Susuł Jan 1850 (RK)

Wójcik Mikołaj 1850 (KSC)

Garnek Mateusz 1851 (ŁCz)

Gąsiorek Ignacy 1851 (BW)

Nosek Jan 1851 (PR)

Ciepiela Wojciech 1852 (PB)

Duda Jacenty 1852 (TN)

Groch Wawrzyniec 1852 (PCz)

Siedlecki Karol 1852 (BM)

Baranek Andrzej 1853 (OSz)

Gajoch Józef 1853 (PL)

 

Karbowniczek Józef 1853 (MD)

Torba Mateusz 1853 (SI)

Bukowski Mateusz 1854 (OL)

Czekaj Wawrzyniec 1854 (WA)

Dziubak Jan 1854 (BL)

Goryl Franciszek starszy 1854 (BF)

Gwóźdź Jan 1854 (MG)

Jurek Józef 1854 (WG)

Kowalski Jan 1854 (BR)

Krupa Gabriel 1854 (BN)

Krzywdziak Karol 1854 (WŻ)

Luty Krzysztof 1854 (ŁCz)

Misiak Paweł 1854 (ŁG)

Piekarczyk Wojciech 1854 (KB)

Pieniążek Piotr 1854 ( JG)

Plata Kazimierz 1854 (WJ)

Płonka Jan 1854 (GR)

Rzepecki Franciszek 1854 (RSz)

Turbasa Grzegorz 1854 (BN)

Wiatrak Maciej 1854 (SW)

Wojas Jan 1854 (PR)

Ziąbka Antoni 1854 (KRz)

Bieniek Franciszek 1855 (TN)

Buła Józef 1855 (SK)

Kostka Karol 1855 (KD)

Kościółek Maciej 1855 (PCz)

Koziołek Maciej 1855 (PB)

Luta Kasper 1855 (PG)

Maytyka Karol 1855 (KC)

Michalczyk Kasper 1855 (PB)

Mieszaniec Gerwazy 1855 (KC)

 

Mistal Jan 1855 (MS)

Nowak Wojciech 1855 (BDz)

Pazurkiewicz Józef 1855 (RK)

Piekarski Józef 1855 (OP)

Słomka Antoni 1855 (KS)

Socha Walenty 1855 (ŁG)

Twardowski Błażej 1855 (WL)

Broda Andrzej 1856 (MG)

Bugaj Mikołaj 1856 (PK)

Grzybczyk Jakub 1856 (RŻ)

Hetkowski Jakub 1856 (RŻ)

Kowalski Mateusz 1856 (BL)

Mackos Jacenty 1856 (BM)

Michałek Tomasz 1856 (CZ)

Sadło Kasper 1856 (PI)

Włodarczyk Stefan 1856 (PRz)

Adamczyk Marek 1857 (CZ)

Ochmański Tomasz 1857 (PG)

Pluta Kazimierz 1857 (BL)

Ptak Marek 1857 (MS)

Brachny Marcin 1858 (KSC)

Ropa Stanisław 1858 (BR)

Stępak Antoni 1858 (WŻ)

Tomziński Ignacy 1858 (PCz)

Wiatr Paweł 1858 (MS)

Wójcik Piotr 1858 (MG)

Mars Walenty 1859 (MG)

Okoń Marcin 1859 (PRz)

Stefański Walenty 1859 (PB)

Uznański Tomasz 1859 (TN)

Walczak Kajetan 1859 (LB)

 

Karolczyk Jakub 1860 (BR)

Szczypczyk Jan młodszy 1860 (KS)

Szlęsak Józef 1860 ( JG)

Wałach Andrzej 1860 (WD)

Dziador Grzegorz 1861 (WL)

Gołdyn Karol 1861 (WR)

Guzik Kazimierz 1861 (RK)

Łyko Tomasz 1861 (PCz)

Suski Tomasz 1861 (BL)

Szczurowski Karol 1861 (PI)

Zboroch Andrzej 1861 (BR)

Ziętara Jakub 1861 (PK)

Nowak Stefan młodszy 1862 (LB)

Surówka Franciszek 1862 (SW)

Karolczyk Ignacy 1863 (WŻ)

Kępa Łukasz 1864 (SK)

Sikora Michał 1864 (PR)

Bul Franciszek 1865 (TN)

Czuba Jakub 1865 (OSz)

Gawlik Jan 1865 (ŁCz)

Grubaszek Franciszek 1865 (BL)

Gumul Jan 1865 (PL)

Ideć Walenty 1865 (WR)

Jedynak Michał 1865 (KS)

Kloc Mikołaj 1865 (KB)

Kobus Kazimierz 1865 (OL)

Korzeniak Jakub 1865 (BF)

Korzeniak Mateusz 1865 (MD)

Kostecki Sebastian 1865 (WL)

Kozub Jan 1865 (WŻ)

Krupa Wojciech 1865 (KSC)

 

Liszka Baltazar 1865 ( JG)

Longa Józef 1865 (RK)

Łukasik Kasper 1865 (GR)

Makuła Maciej 1865 (MG)

Malinowski Wojciech 1865 (CZ)

Marona Stanisław 1865 (BM)

Przęczkowski Jakub 1865 (KRz)

Ptak Jan 1865 (MS)

Siekliński Paweł 1865 (PB)

Sieńko Jan 1865 (GN)

Sikora Maciej 1865 (OP)

Szczepański Bartłomiej 1865 (BW)

Szczypczyk Kanty 1865 (BDz)

Śliwa Jan 1865 (PCh)

Waligóra Franciszek 1865 (WJ)

Wędzicha Marek 1865 (KN)

Kardasz Mateusz 1866 (PL)

Bazela Józef 1867 (WJ)

Ciepiela Jan starszy 1867 (BN)

Czaja Józef 1867 (BF)

Gąsiorek Jakub 1867 (BW)

Klima Kasper 1867 (BM)

Kozyra Jan starszy 1867 (TN)

Motoła Franciszek 1867 (PR)

Sierdziński Antoni 1867 (PCz)

Gorzałkowski Franciszek 1868 (ZS)

Nawrot Józef 1870 (TN)

Sieńko Wojciech 1870 (PB)

Ziarko Józef 1870 (BW)

Gazda Wawrzyniec 1871 (PB)

Grządziel Józef 1871 (TN)

 

Nalepa Jan 1871 (PB)

Poznański Wincenty 1871 (ZS)

Szopa Piotr 1871 (OL)

Wiatr Jakub 1871 (MS)

Bieroń Stanisław 1872 (KRz)

Bartyzel Józef młodszy 1873 (BF)

Grudkiewicz Wojciech 1873 (TN)

Frasik Jan 1874 (RK)

Kotarzeński Maciej 1874 (WL)

Kotyza Maciej 1874 (BN)

Pszczoła Szymon 1874 (GR)

Franaszek Antoni 1875 (PCz)

Piskorz Tomasz 1875 (WA)

Skibka Andrzej 1875 (BR)

Szczupak Mikołaj 1875 (MS)

Bieroń Franciszek 1876 (KN)

Fima Kazimierz 1876 (MG)

Gazda Antoni 1876 (WI)

Grzywa Stanisław 1876 (BŻ)

Kaczmarczyk Kasper 1876 (RŻ)

Krawczyk Józef 1876 (PRz)

Kut Wojciech 1876 (TN)

Siemieński Jan 1876 (WD)

Szarek Jan 1876 (RSz)

Farnus Michał 1877 (PR)

Garycki Franciszek 1877 (WŻ)

Gruca Jędrzej 1877 (KS)

Gruca Józef 1877 (BDz)

Gumul Jakub 1877 (PL)

Heliasz Józef 1877 (PCh)

Marczyk Jakub 1877 (TC)

 

Knotek Marcin 1878 (SK)

Stachnik Franciszek 1878 (BW)

Witek Tomasz 1878 (BM)

Zalas Andrzej 1878 (ŁW)

Zaraska Józef 1879 (KB)

Bieda Karol 1880 (WJ)

Durak Kasper 1880 (SW)

Florczyk Wojciech 1880 (SK)

Gawroński ok. 1880 (MG)

Jasiołek Wincenty 1880 (PG)

Kopański Franciszek 1880 (BF)

Piekarski Kazimierz 1880 (OP)

Tylek Stanisław 1880 (WB)

Waligóra Maciej ok. 1880 (WJ)

Witulski Franciszek 1880 (TN)

Żelazny Józef 1880 (SW)

Brożek Aleksy 1881 (ZB)

Branicki Franciszek 1882 (TN)

Kopeć Paweł 1882 (BL)

Pers Piotr 1882 (WD)

Buliński Józef 1883 (SK)

Chmiołek Marcin młodszy 1886 (TC)

Galos Jan 1886 (KS)

Szczepański Stanisław 1887 (BF)

Broda Kasper 1889 (ŁG)

Tynor Józef 1889 (CZ)

Wyrewka Andrzej 1889 (TC)

Sitko Wojciech 1892 (TN)

Gołembiowski Franciszek 1893 (MG)

Kukuła Wojciech 1893 (BF)

Kopreniak Wojciech 1895 (BDz)

 

Dolaś Jan 1896 (KC)

Ladra Franciszek starszy 1896 (RJ)

Majcher Franciszek 1896 (SB)

Widerski Andrzej 1896 (TC)

Parda Walenty 1897 (PI)

Misiak Tomasz 1898 (ŁG)

Serczyk Józef 1898 (TN)

Seweryn Florian 1898 (RJ)

Fraś Wojciech 1899 (ŁW)

Gralczuk Jan 1899 (PCz)

Mardyła Stanisław 1899 (BF)

Sikora Franciszek starszy 1899 (PR)

Słowik Wojciech 1899 (PRz)

Szczypczyk Jan 1899 (BDz)

Śliwa Ignacy 1899 (PCh)

 

Horba Wojciech 1900 (WD)

Hudziak Józef 1900 (KB)

Kaczmarczyk Piotr 1900 (TC)

Lipka Józef 1900 (SW)

Sośnicki 1900 (SK)

Korzeniowski Antoni 1901 (PK)

Tyrka Stanisław 1901 (CZ)

Żurek Józef 1901 (PI)

Czopek Piotr 1902 (PG)

Wcisło Jan młodszy 1902 (SK)

Piekarski Jan 1903 (BF)

Koszałka Krzysztof 1904 (WD)

Sapija Andrzej 1904 (BF)

Adamski Wincenty 1906 (BR)

Kluzek Piotr 1906 (PB)

 

Obłaza Jan 1906 (BF)

Wójcik Franciszek 1906 (WŻ)

Grabczak Jan 1907 (PCz)

Krępa Aleksander 1907 (BF)

Buła Franciszek 1909 (SK)

Gajoch Piotr 1909 (PL)

Młodzianowski Tomasz 1909 (BM)

Broś Antoni ok. 1910 (CZ)

Zamojski Feliks ok. 1910 (BN)

Bieńczycki 1911 (TN)

Stanecki Józefat 1912 (BR)

Słowik Stanisław 1914 (BŻ)

Komorowski Piotr 1915 (WD)

Malinowski Andrzej starszy 1916 (CZ)

Marcinkowski Jan 1916 (KS)

Sendor Paweł 1916 (ŁCz)

Madej Kasper 1918 (BŻ)

Malinowski Jan 1918 (CZ)

Pokusa Jan 1918 (TN)

Rewilak Michał 1918 (PK)

Bochenek Jan 1920 (KN)

Ciepiela Jan młodszy 1920 (BN)

Gierat Józef 1920 (BW)

Kurleta Joachim 1920 (PRz)

Lenda Jan 1920 (PRz)

Masier Stanisław 1920 (GR)

Moksa Adam 1920 (WŻ)

Rożek Andrzej 1920 (BL)

Sas Stanisław 1920 (PG)

Strug 1920 (SK)

Turchan Michał 1920 (BŻ)

 

Żelazny Maciej 1920 (SW)

Branicki Bartłomiej 1921 (TN)

Chytkowski Franciszek 1921 (KD)

Lelita Jan 1921 (MG)

Lenda Józef młodszy 1921 (RB)

Malik Kazimierz 1921 (ŁG)

Ochoja Ignacy 1921 (SI)

Pryk Jan 1921 (WŻ)

Sitko Andrzej 1921 (PCz)

Pac Józef młodszy 1922 (TC)

Talarek Wojciech 1922 (RB)

Żyła Józef 1922 (SK)

Gołda Walenty 1923 (PB)

Wajda Antoni 1923 (PI)

Zięba Jan 1923 (ŁCz)

Konik Józef 1924 (BW)

Krupa Jan 1924 (KRz)

Longa Jan 1924 (WI)

Maślanka Józef 1924 (SB)

Pazurkiewicz W. 1924 (RK)

Stępniak Szczepan 1924 (KSC)

Stopak Marcin 1924 (KB)

Szynalski Franciszek 1924 (PL)

Cieślik Jan 1925 (RJ)

Dziedzic Jan 1925 (WL)

Dzieża Jan 1925 (BM)

Dziób Jan 1925 (RŻ)

Glica Michał 1925 (ZS)

Jarzyna Kazimierz 1925 (BDz)

Karolczyk Piotr 1925 (WŻ)

Kocoń Kazimierz 1925 (BM)

 

Konik Józef 1925 (WJ)

Łuszczek Jan 1925 (OSz)

Pszczoła Franciszek 1925 (GR)

Pudlik Tomasz 1925 (BL)

Sieja Tomasz 1925 (WL)

Skalniak Kazimierz 1925 (TN)

Skowron Józef 1925 (KN)

Tomczyk 1925 (BR)

Torba Jan 1925 (SI)

Tylek Michał 1925 (ŁW)

Waligóra Karol 1925 (WJ)

Wawro Piotr 1925 (WR)

Wójcik Franciszek 1925 (RŻ)

Zając Jan 1925 (MD)

Bochenek Stanisław 1926 (KN)

Cecuga Antoni 1926 (LB)

Kmiecik Antoni 1926 (RSz)

Kochański Jakub 1926 (RK)

Lasek Jan 1926 (WG)

Morawiec Antoni 1926 (BW)

Nowak Wojciech 1926 (GR)

Ochojna Wojciech 1926 (PCh)

Poniedziałek Mikołaj 1926 (CH)

Sendor Jan starszy 1926 (PR)

Szarek Stanisław 1926 (WŻ)

Szydło 1926 (WA)

Świt Franciszek 1926 (WI)

Wietrzyk Szymon 1926 (RŻ)

Włodarczyk Andrzej 1926 (RB)

Bieroń Jan 1927 (KRz)

Bobek 1927 (WB)

 

Broda Tomasz 1927 (MG)

Frasik Józef 1927 (RK)

Gąsior Michał 1927 (OP)

Kozyra Jan młodszy 1927 (TN)

Ladra Franciszek młodszy 1927 (RJ)

Liszka Andrzej 1927 ( JG)

Michalski starszy 1927 (KS)

Partyła Stanisław 1927 (PL)

Pers Karol 1927 (WD)

Pietruszka Wincenty 1927 (LB)

Piórecki 1927 (SK)

Rutkowski Jakub 1927 (PCh)

Tomsa Michał 1927 (PB)

Wróbel Andrzej 1927 (OP)

Basista Andrzej 1928 (KB)

Wardas Karol 1928 (ŁW)

Zając Paweł 1928 (KSC)

Durak Piotr 1929 (SW)

Rybka Jan 1929 (PRz)

Koza Gustaw 1930 (PK)

Sacewicz Henryk 1930 (BF)

Smyrak Karol 1930 (BF)

Susuł Jan 1930 (BM)

Knotek Jan 1931 (SK)

Korzeniak Jan 1931 (OSz)

Korzeniowski Franciszek 1931 (PK)

Wójcik Józef 1931 (BM)

Drobniak Ludwik 1932 (PCz)

Wójcik Jan 1932 (BŻ)

Malinowski Andrzej młodszy 1933 (CZ)

Bułat Władysław 1934 (ŁW)

 

Michalski młodszy 1934 (KS)

Mirowski Michał 1934 (SW)

Piskorz Józef 1934 (WG)

Borówka Józef 1935 (BM)

Cygan Marcin ok. 1935 (LB)

Goryl Franciszek młodszy 1935 (BF)

Konik Stanisław 1935 (WJ)

Pokusa Wojciech 1935 (TN)

Sobieraj Mikołaj 1935 (PCz)

Biernacik Jan 1936 (RK)

Gruszecki Jan 1936 (WD)

Kozioł Stanisław 1936 (SI)

Łuczywo Franciszek 1936 (PCz)

Machno Józef 1936 (SK)

Małek Jakub 1936 (PB)

Sajak Jan 1936 (PB)

Ziętara Andrzej 1936 (WI)

Dubiel Jan 1937 (PCh)

Grela 1937 (ZS)

Konik Jan 1937 (BW)

Kozioł Wincenty 1937 (KSC)

Marcinkowski Andrzej 1937 (KS)

Pirowski Stanisław 1937 (MD)

Szczypczyk Henryk 1937 (BDz)

Tomczyk Jan 1937 (RSz)

Zgud Wojciech 1937 (RJ)

Apostoł Jan 1938 (TC)

Augustynek Franciszek 1938 (WD)

Lech Ignacy 1938 (WL)

Łysek Tomasz 1938 (PCz)

Marchewka Andrzej 1938 (PG)

 

Morawiec Piotr 1938 (BM)

Nowak Michał 1938 (BDz)

Skórka Walenty 1938 (BF)

Sośnicki Jakub młodszy 1938 (SK)

Włodarczyk Józef 1938 (RB)

Włosik Jan 1938 (RB)

Grela Józef 1939 (KN)

Śliwiński Stefan 1939 (BF)

Trzaskoś Józef 1939 (RK)

Łukanowski Stefan 1940 (PI)

Mrożek Władysław 1940 (PI)

Radoszek Tomasz 1940 (ŁG)

Bułat Władysław 1941 ( JG)

Chwaja Andrzej 1941 (RB)

Dubel Jan 1941 (ŁW)

Ferek Franciszek 1941 (SW)

Głowacki Piotr 1941 (MD)

Ochoński Szymon 1941 (RŻ)

Seweryn Józef 1941 (KD)

Torba Józef 1941 (KB)

Weltschek Kamil 1941 (BF)

Zborowski Piotr 1941 (PCh)

Biernacik Wojciech 1942 (BN)

Bochenek 1943 (KRz)

Cieślik Antoni 1943 (WB)

Partyka Władysław 1943 (PR)

Partyła Jan 1944 (PL)

Ciarach Jan 1945 (WA)

Cieślik Stefan 1945 (RJ)

Dańda Franciszek 1945 (BŻ)

Dyna Józef 1945 (SB)

 

Fraś Stanisław 1945 (WB)

Fremel Józef 1945 (SW)

Gajoch Jan 1945 (PL)

Górniak Marcin 1945 (SW)

Krzywdziak Jan 1945 (WŻ)

Nosek Andrzej 1945 (WL)

Nowak Jan 1945 (OP)

Pierowski Stanisław 1945 (MD)

Pietruszka Stefan 1945 (RJ)

Piskorz Czesław 1945 (WA)

Piskorz Piotr 1945 (PR)

Piszczek Stanisław 1945 (KC)

Sandel Wojciech 1945 (OP)

Sendor Wincenty 1945 (BR)

Sikora Franciszek młodszy 1945 (PR)

Skubida Wojciech starszy 1946 (RJ)

Świgoń Kazimierz 1945 (KSC)

Tomana Jan 1945 (KC)

Wałach Franciszek 1945 (ZB)

Wierzba Jakub 1945 (WR)

Broda Jakub 1946 (MG)

Ciepiela Andrzej 1946 (BN)

Kawula Wojciech 1946 (KN)

Powroźnik Piotr 1946 (OSz)

Stępniowski Stanisław 1946 (RSz)

Walerian Jan 1946 (KRz)

 

Włodarczyk Stanisław starszy 1946 (PRz)

Kotula Michał 1947 (SI)

Będkowski Stefan 1948 (WL)

Janda Michał 1948 (TC)

Jeleń Antoni 1948 (BR)

 

Lasek Henryk 1948 (KSC)

Fraś Feliks 1949 (LB)

Seweryn Bolesław 1949 (RJ)

Szewczyk Teofil 1949 (PW)

Śliwa Władysław 1949 (OP)

Wojno Jan 1949 (ŁCz)

Gawlik Stefan 1950 (KC)

Gniadek Piotr 1950 (WB)

Lenda Karol 1950 (PRz)

Sendor Jan młodszy 1950 (PR)

Bąk Franciszek 1951 (WŻ)

Józefczyk Jan 1951 (TC)

Pacanek Jan 1951 (ŁCz)

Pryk Tomasz 1951 (KSC)

Szlachta Karol 1951 (WG)

Kijania Andrzej 1952 (WŻ)

Żuchnicki Stanisław 1952 (KSC)

Gawlik Karol 1953 (RJ)

Marczyk Józef 1953 (TC)

Szydło Władysław 1953 (ŁCz)

Waligóra Jan 1953 (ŁCz)

Baniasowski Andrzej 1954 (SI)

Kotula Jakub 1954 (SI)

Łabuś Maria 1954 (SW)

Maj Teofil 1954 (WR)

Struzik Andrzej 1954 (KSC)

Szostek Tadeusz 1954 (SB)

Burnet Stanisław 1958 (PR)

Duda Zbigniew 1958 (BŻ)

Klima Bronisław 1958 (MD)

Kołek Wojciech 1958 (WŻ)

 

Kubiński Jan 1958 (WG)

Luty Antoni 1958 (ŁCz)

Rusin Franciszek 1958 (OSz)

Skubida Wojciech młodszy 1958 (RJ)

Trybuch Jan 1958 (WL)

Wierzba Piotr 1958 (WR)

Włodarczyk Stanisław młodszy 1958 (PRz)

Zabiegaj Józef 1958 (RJ)

Żylski Andrzej 1958 (PW)

Sikora Jan 1959 (OSz)

Topor Bolesław 1959 (OP)

Gąsiorowski Wojciech 1961 (ZB)

Pęgiel Feliks 1961 (SB)

Sendor Leopold 1961 (PR)

Skubida Marian 1961 (KC)

Wójcik Piotr 1961 (WR)

Michałek Franciszek 1962 (BŻ)

Sendor Kazimierz 1962 (WL)

 

Kopeć Józef 1963 (KSC)

Frazik Władysław 1964 (ZB)

Pęgiel Anna 1964 (SB)

Rozumek Zofia 1966 (PRz)

Gałat Janina 1967 (ZB)

Romek Marian 1967 (SB)

Piernik Andrzej 1968 (PRz)

Bożek Emilia 1969 (PW)

Janecki Ludwik 1969 (PW)

Adamski Franciszek 1970 (ŁCz)

Guzik Józef 1970 (RJ)

Stępak Roman 1970 (WŻ)

Żak Helena 1970 (WB)

Kolarz Józef 1971 (KC)

Guzik Zdzisław 1972 (WB)

Kolegowicz Stefan 1974 (WG)

Gieras Wiesław 1982 (WG)

Przeniosło Teresa 1985 (WG)

 

Archiwum Narodowe w Krakowie
Urząd Miasta
Bbilioteka Jagielońska