Wersja kontrastowa
A+ A A-
Tom:
strona:

Spis alfabetyczny

Rok podany przy imieniu oznacza pierwsze ustalone wzmiankowanie na sołtysowskim lub wójtowskim urzędzie lub pierwszy rok ustalonego wyboru (nominacji) na ten urząd.

 

Literowy skrót w nawiasie określa reprezentowaną jednostkę administracyjną – wieś, gromadę lub gminę:

 

BL – Bielany

BN – Bieńczyce

BŻ – Bieżanów

BDz – Bodzów

BF – Borek Fałęcki

BR – Branice

BM – Bronowice Małe

BW – Bronowice Wielkie

CH – Chełm

CZ – Czyżyny

GN – Górka Narodowa

GR – Grębałów

JG – Jugowice

KN – Kantorowice

KB – Kobierzyn

KC – Kosocice

KS – Kostrze

KSC – Kościelniki

KRz – Krzesławice

KD – Kurdwanów

LB – Lubocza

ŁW – Łagiewniki

ŁG – Łęg

ŁCz – Łuczanowice

MS – Mistrzejowice

MG – Mogiła

MD – Mydlniki

OL – Olsza

OSz – Olszanica

OP – Opatkowice

PI – Piaski Wielkie

PL – Pleszów z Kujawami

PB – Prądnik Biały

PCz – Prądnik Czerwony

PK – Prokocim

PG – Przegorzały

PRz – Przewóz

PR – Przylasek Rusiecki

PW – Przylasek Wyciąski

PCh – Pychowice

RJ – Rajsko

RK – Rakowice

RSz – Ruszcza

RB – Rybitwy

RŻ – Rżąka

SI – Sidzina

SK – Skotniki

SB – Soboniowice

SW – Swoszowice

TN – Tonie

TC – Tyniec

WA – Wadów

WG – Węgrzynowice

WI – Witkowice

WD – Wola Duchacka

WJ – Wola Justowska

WL – Wolica

WB – Wróblowice

WR – Wróżenice

WŻ – Wyciąże

ZB – Zbydniowice

ZS – Zesławice

 

 

Adam młynarz z Bronowic 1431 (BM)

Adamczyk Antoni 1840 (GN, WI)

Adamczyk Marek 1857 (CZ)

Adamski Franciszek 1970 (ŁCz)

Adamski Wincenty 1906 (BR)

Agnieszka wdowa po Bernardzie z Brzegu 1439 (BM)

Apostoł Jan 1938 (TC)

Apostoł Sebastian 1784 (TC)

Augustynek Franciszek 1938 (WD)

Balon Benedykt 1847 (KS)

Balon Jan 1836 (TC)

Balonka Wawrzyniec 1787 (SI)

Bandur Wincenty 1847 (PL)

Baniasowski Andrzej 1954 (SI)

Baran 1809 (KN)

Baran Błażej 1812 (ZS)

Baran Jakub 1842 (KN)

Baran Kazimierz 1847 (WG)

Baran Mikołaj 1825 (MG)

Baran Wincenty 1847 (ZS)

Baranek Andrzej 1853 (OSz)

Barci Bartłomiej 1846 (OSz)

Bartyzel Józef starszy 1835 (BF)

Bartyzel Józef młodszy 1873 (BF)

Bartyzel Stanisław 1786 (BF, JG)

Basista Andrzej 1928 (KB)

Basista Józef 1819 (KB)

Baś Tomasz 1824 (ŁG)

Bazela Józef 1867 (WJ)

Bąk Franciszek 1951 (WŻ)

 

Bernard z Brzegu 1422 (BM)

Będkowski Stefan 1948 (WL)

Bieda Bartłomiej 1849 (WJ)

Bieda Karol 1880 (WJ)

Bieniek Franciszek 1855 (TN)

Bieńczycki 1911 (TN)

Biernacik Jan 1936 (RK)

Biernacik Wojciech 1942 (BN)

Bieroń Franciszek 1876 (KN)

Bieroń Jan 1927 (KRz)

Bieroń Stanisław 1872 (KRz)

Bikowka (?) Szymon 1572 (LB)

Binczycki Paweł 1841 (PB)

Bobek 1927 (WB)

Bochenek 1943 (KRz)

Bochenek Jan 1920 (KN)

Bochenek Joachim starszy 1812 (KN)

Bochenek Joachim młodszy 1832 (KN)

Bochenek Stanisław 1926 (KN)

Boligłowa Tomasz 1823 (CZ)

Borówka Józef 1935 (BM)

Bożek Emilia 1969 (PW)

Brachny Marcin 1858 (KSC)

Branicki Bartłomiej 1921 (TN)

Branicki Franciszek 1882 (TN)

Broda Andrzej 1856 (MG)

Broda Jakub 1773 (PRz)

Broda Jakub 1946 (MG)

Broda Jan 1847 (MG)

Broda Kasper 1889 (ŁG)

Broda Tomasz 1927 (MG)

Broś Antoni ok. 1910 (CZ)

 

Brożek Aleksy 1881 (ZB)

Brożek Błażej 1833 (CZ)

Brożek Jan 1812 (ZB)

Brudza Jacek 1827 (KSC)

Bucki Paweł 1811 (MD)

Buczek Jan 1767 (BŻ)

Budek Szymon 1711 (KS)

Bugaj Józef 1786 (SI)

Bugaj Mikołaj 1856 (PK)

Bugaj Wawrzyniec 1847 (PB)

Bugajny Wojciech 1782 (PRz)

Bujak Wincenty 1843 (BM)

Bukowski Mateusz 1854 (OL)

Bul Franciszek 1865 (TN)

Buliński Józef 1883 (SK)

Buła Franciszek 1909 (SK)

Buła Józef 1811 (BW)

Buła Józef 1855 (SK)

Bułat Władysław 1934 (ŁW)

Bułat Władysław 1941 ( JG)

Burnet Stanisław 1958 (PR)

Burza Jakub 1612 (OSz)

Capała Jakub 1764 (MG)

Capała Tadeusz 1830 (MG)

Cecuga Antoni 1926 (LB)

Chalik Florian 1812 (PG)

Chaytek Kazimierz 1783 (SK)

Chmiołek Marcin starszy 1847 (TC)

Chmiołek Marcin młodszy 1886 (TC)

Chmura Marcin 1812 (SI)

Chwaja Andrzej 1941 (RB)

 

Chwaja Jan 1808 (RB)

Chwaja Tomasz 1773 (RB)

Chytkowski Błażej 1826 (RŻ)

Chytkowski Franciszek 1921 (KD)

Ciarach Jan 1945 (WA)

Ciepiela 1813 (BN)

Ciepiela Andrzej 1946 (BN)

Ciepiela Franciszek 1825 (BN)

Ciepiela Jakub 1847 (BN)

Ciepiela Jan starszy 1867 (BN)

Ciepiela Jan młodszy 1920 (BN)

Ciepiela Wojciech 1852 (PB)

Cieślik Stefan 1945 (RJ)

Cieślik Antoni 1943 (WB)

Cieślik Jan 1925 (RJ)

Ciotka Jakub 1788 (KD)

Cygan Kasper 1834 (GR)

Cygan Krzysztof 1816 (GR)

Cygan Marcin ok. 1935 (LB)

Czaja Józef 1867 (BF)

Czapata Tomasz 1751 (PRz)

Czechowski 1573 (LB)

Czeczotka Erazm 1553 (LB)

Czekaj Wawrzyniec 1854 (WA)

Czepiec Piotr 1828 (BM)

Czopek Piotr 1902 (PG)

Czort August 1845 (SB)

Czort Augustyn 1811 (SB)

Czuba Jakub 1865 (OSz)

Dańda Franciszek 1945 (BŻ)

Dey Maciej 1834 (PCz)

 

Ditmar z Kietrza 1294 (BM)

Dolaś Jan 1896 (KC)

Dominik 1738 (MG)

Drąg Franciszek 1824 (RB)

Drobniak Ludwik 1932 (PCz)

Dubel Jan 1941 (ŁW)

Dubiel Jan 1937 (PCh)

Duda Feliks 1806 (MS)

Duda Jacenty 1852 (TN)

Duda Zbigniew 1958 (BŻ)

Dudek Jakub 1787 (ZB)

Dukat Antoni 1847 (OL)

Dulcki Tomasz 1812 (KD)

Durak Kasper 1880 (SW)

Durak Piotr 1929 (SW)

Dyba Łukasz 1740 (MG)

Dyna Jan 1787 (KC)

Dyna Józef 1945 (SB)

Dziador Grzegorz 1861 (WL)

Dziedzic Jan 1925 (WL)

Dzieża Jan 1925 (BM)

Dziób Jan 1925 (RŻ)

Dziubak Jan 1854 (BL)

Farnus Michał 1877 (PR)

Ferek Franciszek 1941 (SW)

Filipczyk Stanisław 1797 (KB)

Fima Kazimierz 1876 (MG)

Fiuma Antoni 1820 (MG)

Florczyk Jan 1841 (PB)

Florczyk Wojciech 1880 (SK)

Florek Szymon 1811 (KC)

 

Franaszek Antoni 1875 (PCz)

Franaszek Jakub 1846 (PCz)

Franaszek Jędrzej 1798 (PCz)

Franaszek Józef 1831 (PCz)

Francek Józef 1823 (RJ)

Franciszek syn Michała Gleywicza 1456 (BM)

Frasik Jan 1874 (RK)

Frasik Józef 1927 (RK)

Fraś Feliks 1949 (LB)

Fraś Roch 1848 (RJ)

Fraś Sebastian 1827 (LB)

Fraś Stanisław 1945 (WB)

Fraś Tomasz 1811 (WB)

Fraś Wojciech 1899 (ŁW)

Frazik Władysław 1964 (ZB)

Fremel Józef 1945 (SW)

Frigiel Łukasz 1799 (RB)

Gajoch Jan 1945 (PL)

Gajoch Józef 1853 (PL)

Gajoch Piotr 1909 (PL)

Galos Jan 1886 (KS)

Gałat Janina 1967 (ZB)

Garnek Mateusz 1851 (ŁCz)

Garycki Franciszek 1877 (WŻ)

Gaweł Walenty 1810 (CZ)

Gawlik Jan 1865 (ŁCz)

Gawlik Karol 1953 (RJ)

Gawlik Stanisław 1847 (ŁCz)

Gawlik Stefan 1950 (KC)

Gawłowicz Jędrzej 1677 (SK)

Gawłowicz Szymon 1695 (SK)

 

Gaworek Sebastian 1734 (MG)

Gawroński ok. 1880 (MG)

Gayniak Jakub 1786 (OP)

Gazda Antoni 1876 (WI)

Gazda Wawrzyniec 1871 (PB)

Gąsior Marcin 1812 (OP)

Gąsior Michał 1927 (OP)

Gąsiorek Filip 1840 (BW)

Gąsiorek Ignacy 1851 (BW)

Gąsiorek Jakub 1867 (BW)

Gąsiorowski Wojciech 1961 (ZB)

Gąstoł Franciszek 1839 (BŻ)

Gerard 1274 (BW)

Germek Sebastian 1843 (KS)

Geszynger Jerzy 1530 (BW)

Gędzior Ignacy 1827 (CZ)

Gibała Franciszek 1833 (RB)

Gibek Kazimierz 1786 (SW)

Gieras Wiesław 1982 (WG)

Gierat Józef 1920 (BW)

Giermek Paweł 1812 (KS)

Glica Michał 1925 (ZS)

Głowacki Piotr 1941 (MD)

Głubczyk Jacenty 1828 (PG)

Gniadek Piotr 1950 (WB)

Godawiec Stanisław 1843 (KRz)

Godynia Mateusz 1835 (TN)

Golibroda Błażej 1812 (MG)

Gołda Walenty 1923 (PB)

Gołdyn Karol 1861 (WR)

Gołembiowski Franciszek 1893 (MG)

Gorel Stanisław 1812 (KB)

 

Goryl Franciszek 1843 ( JG)

Goryl Franciszek starszy 1854 (BF)

Goryl Franciszek młodszy 1935 (BF)

Gorzałkowski Franciszek 1868 (ZS)

Got Wojciech 1664 (TC)

Gouda Kazimierz 1839 (PB)

Górniak Marcin 1945 (SW)

Grabczak Jan 1907 (PCz)

Grabiec Jędrzej 1648 (SK)

Gralczuk Jan 1899 (PCz)

Grela 1937 (ZS)

Grela Józef 1939 (KN)

Groch Wawrzyniec 1852 (PCz)

Grodzicki Szymon 1722 (TC)

Grondziel Mateusz 1831 (TN)

Grubaszek Franciszek 1865 (BL)

Grubaszek Jan 1816 (BL)

Gruca Benedykt 1819 (BDz)

Gruca Jędrzej 1877 (KS)

Gruca Józef 1843 (KS)

Gruca Józef 1877 (BDz)

Grudkiewicz Wojciech 1873 (TN)

Gruszecki Jan 1936 (WD)

Gryglewski Jan 1812 (PI)

Grządziel Józef 1871 (TN)

Grządzik Kasper 1802 (PK)

Grzegorz 1731 (MG)

Grzesiak Jan 1848 (PK)

Grzesiak Michał 1832 (PK)

Grzesiek przed 1662 (BM)

Grzybczyk Jakub 1856 (RŻ)

Grzywa Stanisław 1876 (BŻ)

 

Gumul Jacenty 1836 (PL)

Gumul Jakub 1877 (PL)

Gumul Jan 1865 (PL)

Guzik Józef 1970 (RJ)

Guzik Kazimierz 1861 (RK)

Guzik Zdzisław 1972 (WB)

Gwóźdź Ignacy 1809 (MG)

Gwóźdź Jan 1854 (MG)

Hachlowski Wojciech 1847 (PI)

Heliasz Józef 1877 (PCh)

Henryk 1274 (BW)

Hetkowski Jakub 1856 (RŻ)

Heyncza z Nysy przed 1327 (PCz)

Hindek Maciej 1488 (BW)

Hirszberg Jerzy 1451 (BM)

Hirszberg Jerzy syn Piotra 1451 (BM)

Hirszberg Piotr 1440 (BM)

Horba Wojciech 1900 (WD)

Hoz Jakub z Krakowa 1454 (BM)

Huba Jonas 1819 (BF)

Hudziak Józef 1900 (KB)

Ideć Karol 1824 (WR)

Ideć Walenty 1865 (WR)

Jadwiga córka Teschnera 1494 (BM)

Jakub 1728 (MG)

Jamróz Michał 1798 (RK)

Jan Dębowski 1818 (BR)

Jan z Opawy przed 1327 (PCz)

Jan z Tarnowa 1491 (BM)

 

Jan zwany Sołtys 1398 (PCz)

Jan zwany Stepko z Krakowa 1327 (PCz)

Janas Marcin starszy 1561 (OSz)

Janas Marcin młodszy 1593 (OSz)

Janda Bonawentura 1800 (TC)

Janda Michał 1948 (TC)

Janecki Ludwik 1969 (PW)

Janik Filip 1814 (TC)

Jarosz Józef 1846 (BW)

Jarzyna Kazimierz 1925 (BDz)

Jasiołek Wincenty 1880 (PG)

Jastrzębski Walenty 1782 (MG)

Jedynak Michał 1865 (KS)

Jeleń Antoni 1948 (BR)

Józefczyk Jan 1951 (TC)

Jurek Józef 1854 (WG)

Kaczmarczyk Kasper 1876 (RŻ)

Kaczmarczyk Marcin 1819 (TC)

Kaczmarczyk Piotr 1900 (TC)

Kamieniarczyk Antoni 1812 (PCh)

Kamieniarczyk Jacek 1803 (PCh)

Kamieniarz Jacenty 1786 (PCh)

Kańkowski Bernard 1756 (MG)

Karbowniczek Józef 1853 (MD)

Karbowski Melchior 1827 (PCz)

Kardasz Mateusz 1866 (PL)

Karol Kostka 1855 (KD)

Karolczyk Ignacy 1863 (WŻ)

Karolczyk Jakub 1860 (BR)

Karolczyk Piotr 1925 (WŻ)

Karolczyk Szymon 1847 (WŻ)

 

Kasznik Jacenty 1816 (ZS)

Kasznik Jan 1799 (ZS)

Kaszowski Jakub 1632 (OSz)

Katarzyna z Melsztyna 1440 (LB)

Kawka Jędrzej 1811 (OSz)

Kawula Wojciech 1946 (KN)

Kempa Michał 1782 (SK)

Kezinger Jerzy 1464 (BW)

Kezinger Klaus ok. 1440 (BW)

Kezinger-Kisling Jan 1488 (BW)

Kękus Szymon 1787 (RJ)

Kępa Ignacy 1787 (SK)

Kępa Jan 1829 (PK)

Kępa Łukasz 1864 (SK)

Kępa Maciej starszy 1743 (SK)

Kępa Maciej młodszy 1773 (SK)

Kiełbasa Stanisław 1425 (LB)

Kijania Andrzej 1952 (WŻ)

Kijania Karol 1839 (WŻ)

Klima Bronisław 1958 (MD)

Klima Kasper 1867 (BM)

Klimas Sebastian 1843 (SI)

Klimkiewicz Józef 1797 (PCz)

Kloc Mikołaj 1865 (KB)

Kluzek Piotr 1906 (PB)

Kluzek Wincenty 1840 (PB)

Kłapcia Antoni 1826 (LB)

Kmiecik Antoni 1926 (RSz)

Kmiecik Józef 1727 (SK)

Kmita Sobieński Piotr 1523 (LB)

Knotek Jan 1931 (SK)

Knotek Marcin 1878 (SK)

 

Kobiela Jan 1843 (WD)

Kobiela Wawrzyniec 1843 (ŁW)

Kobus Adam 1847 (OL)

Kobus Kazimierz 1865 (OL)

Kochański Jakub 1926 (RK)

Kocoń Kazimierz 1925 (BM)

Kolacki Joachim 1819 (KS)

Kolarz Józef 1971 (KC)

Kolegowicz Stefan 1974 (WG)

Kołaczyk Jan 1794 (PK)

Kołaczyk Józef 1815 (PK)

Kołek Piotr 1839 (WŻ)

Kołek Wojciech 1958 (WŻ)

Kołodziej Jan 1843 (BR)

Kołodziej Józef 1843 (OP)

Kołodziejczyk Urban 1847 (PB)

Komorowski Piotr 1915 (WD)

Konarski Jan 1538 (LB)

Konecki Marcin 1847 (KS)

Konieczny Maciej 1712 (SK)

Konik Jakub 1843 (BW)

Konik Jan 1937 (BW)

Konik Józef 1924 (BW)

Konik Józef 1925 (WJ)

Konik Stanisław 1935 (WJ)

Kopański Franciszek 1880 (BF)

Kopeć Józef 1963 (KSC)

Kopeć Paweł 1882 (BL)

Kopreniak Wojciech 1895 (BDz)

Kordas Tomasz 1827 (PG)

Korfiel Jakub 1847 (WI)

Korzeniak Grzegorz 1820 (OSz)

 

Korzeniak Jakub 1865 (BF)

Korzeniak Jan 1931 (OSz)

Korzeniak Mateusz 1865 (MD)

Korzeniak Wojciech 1847 (OSz)

Korzeniowski Antoni 1901 (PK)

Korzeniowski Franciszek 1931 (PK)

Korzeniowski Walenty 1833 (PK)

Kosiara Tomasz 1820 (KS)

Kostecki Kazimierz 1849 (WŻ)

Kostecki Sebastian 1865 (WL)

Kostka Karol 1855 (KD)

Kosutka Jakub 1786 (KD)

Koszałka Bartłomiej 1819 (WD, KD)

Koszałka Krzysztof 1904 (WD)

Kościółek Maciej 1855 (PCz)

Kościółek Wojciech 1830 (BL)

Kotarzeński Maciej 1874 (WL)

Kotula Jakub 1954 (SI)

Kotula Michał 1947 (SI)

Kotyza Maciej 1874 (BN)

Kowalski Jan 1854 (BR)

Kowalski Mateusz 1856 (BL)

Koza Gustaw 1930 (PK)

Koziara Aleksy 1848 (PG)

Kozina Jan 1847 (BL)

Kozioł Jan 1850 (PB)

Kozioł Stanisław 1936 (SI)

Kozioł Wincenty 1937 (KSC)

Koziołek Maciej 1855 (PB)

Kozub Jan 1865 (WŻ)

Kozyra Jan starszy 1867 (TN)

Kozyra Jan młodszy 1927 (TN)

 

Krancz Jan przed 1387 (PCz)

Krasny Bartłomiej 1779 (SK)

Krasny Jan 1761 (SK)

Krasoń Maciej 1841 (WR)

Krawczyk Józef 1876 (PRz)

Kreidler Mikołaj złotnik 1457 (PCz)

Kret Adam 1820 (OP)

Krępa Aleksander 1907 (BF)

Krężel Mikołaj 1796 (BN)

Kroida Grzegorz 1812 (WJ)

Krulas Michał 1811 (PK)

Krull Maciej 1787 (RK)

Krupa Błażej 1830 (KRz)

Krupa Gabriel 1854 (BN)

Krupa Jan 1924 (KRz)

Krupa Karol 1847 (KSC)

Krupa Marcin 1843 (KSC)

Krupa Wojciech 1865 (KSC)

Krystyn z Kietrza syn Ditmara 1294 (BM)

Krzemień Antoni 1847 (BŻ)

Krzemień Szymon 1845 (BŻ)

Krzysik Paweł 1834 (MG)

Krzysztof (?) 1811 (RJ)

Krzywdziak Jan 1945 (WŻ)

Krzywdziak Karol 1854 (WŻ)

Krzywdziak Sebastian 1847 (WA)

Książek Michał 1786 (WB)

Kubiński Jan 1958 (WG)

Kuchta Stefan 1767 (MG)

Kuciewicz Łukasz 1845 (PCz)

Kudas Antoni 1819 (ŁW)

Kuk Piotr 1847 (TN)

 

Kukuła Jakub 1787 (BF)

Kukuła Jan 1812 (BF)

Kukuła Wojciech 1893 (BF)

Kula Tomasz 1816 (WI)

Kumala Kasper 1838 (TC)

Kura Paweł 1827 (ŁG)

Kura Walenty 1742 (BN)

Kurleta Joachim 1920 (PRz)

Kurleto Wojciech 1820 (ZB)

Kut Wojciech 1876 (TN)

Kwiecienski Wincenty 1812 (SI)

Lachman Wincenty 1815 (CZ)

Ladra Franciszek starszy 1896 (RJ)

Ladra Franciszek młodszy 1927 (RJ)

Ladra Kasper 1845 (PI)

Lasek Henryk 1948 (KSC)

Lasek Jan 1926 (WG)

Laszczyk Maciej 1786 (PI)

Lech Ignacy 1938 (WL)

Lelak Marcin 1784 (PK)

Lelita Jan 1921 (MG)

Lelonek Wojciech 1830 (TC)

Lemiesz Jakub 1601 (OSz)

Lenda Jan 1920 (PRz)

Lenda Józef starszy 1845 (RB)

Lenda Józef młodszy 1921 (RB)

Lenda Karol 1950 (PRz)

Lenda Maciej 1831 (RB)

Lenda Tomasz 1824 (MG)

Lenda Wawrzyniec 1792 (MG)

Ligęza Jan z Niewiarowa 1418 (PCz)

 

Lipka Józef 1900 (SW)

Liszka Andrzej 1927 ( JG)

Liszka Baltazar 1865 ( JG)

Longa Jan 1924 (WI)

Longa Józef 1865 (RK)

Luta Kasper 1855 (PG)

Luty Antoni 1958 (ŁCz)

Luty Krzysztof 1854 (ŁCz)

Łabuś Maria 1954 (SW)

Łucko Kazimierz 1739 (MG)

Łuczywo Franciszek 1936 (PCz)

Łukanowski Stefan 1940 (PI)

Łukasik Kasper 1865 (GR)

Łukasz syn Bernarda z Brzegu 1439 (BM)

Łuszczek Jan 1925 (OSz)

Łyko Tomasz 1861 (PCz)

Łysek Kasper 1822 (WI)

Łysek Tomasz 1938 (PCz)

Machno Andrzej 1843 (SK)

Machno Józef 1936 (SK)

Machno Wojciech 1790 (SK)

Maciejczyk Jakub 1846 (CH)

Mackos Jacenty 1856 (BM)

Madej Kasper 1918 (BŻ)

Madey Antoni 1810 (BŻ)

Maj Teofil 1954 (WR)

Majcher Bonawentura 1816 (MG)

Majcher Franciszek 1896 (SB)

Majcher Józef 1843 (MG)

Majcher Maciej 1843 (MG)

 

Majdak Wincenty 1812 (SK)

Makuła Andrzej 1810 (CZ)

Makuła Maciej 1865 (MG)

Malada Jan 1771 (SK)

Malada Wojciech starszy 1784 (SK)

Malada Wojciech młodszy 1804 (SK)

Malik Kazimierz 1921 (ŁG)

Malinowski Andrzej starszy 1916 (CZ)

Malinowski Andrzej młodszy 1933 (CZ)

Malinowski Jan 1918 (CZ)

Malinowski Wojciech 1865 (CZ)

Małek Jakub 1841 (PK)

Małek Jakub 1936 (PB)

Marchewka Andrzej 1938 (PG)

Marchewka Benedykt 1833 (BL)

Marcin 1569 (OSz)

Marcin z Luboczy 1377 (LB)

Marcinkowski Andrzej 1937 (KS)

Marcinkowski Bartłomiej 1847 (KS)

Marcinkowski Jan 1916 (KS)

Marczyk Andrzej 1812 (TC)

Marczyk Franciszek 1721 (TC)

Marczyk Jakub 1877 (TC)

Marczyk Józef 1953 (TC)

Marczyk Michał 1735 (TC)

Mardyła Stanisław 1899 (BF)

Marona Stanisław 1865 (BM)

Marona Wojciech 1834 (BM)

Mars Walenty 1859 (MG)

Masier Stanisław 1920 (GR)

Maślanka Józef 1924 (SB)

Mateusz 1543 (LB)

 

Maytyka Karol 1855 (KC)

Maytyka Tomasz 1786 (KC)

Mazgaj Antoni 1806 (BŻ)

Mazgaj Tomasz 1807 (BŻ)

Mazurek Błażej 1786 (KB)

Michalczyk Kasper 1855 (PB)

Michalski starszy 1927 (KS)

Michalski młodszy 1934 (KS)

Michałek Franciszek 1962 (BŻ)

Michałek Tomasz 1856 (CZ)

Mieszaniec Gerwazy 1855 (KC)

Mikołaj zwany Dorko 1399 (PCz)

Mir Maciej 1787 (SW)

Mirowski Michał 1934 (SW)

Misiak Paweł 1854 (ŁG)

Misiak Tomasz 1898 (ŁG)

Mistal Jan 1855 (MS)

Młodzianowski Tomasz 1909 (BM)

Moksa Adam 1920 (WŻ)

Morawiec Antoni 1926 (BW)

Morawiec Piotr 1938 (BM)

Motoła Franciszek 1867 (PR)

Mrożecki Jan 1812 (CH)

Mrożek Władysław 1940 (PI)

Musialik Jan 1812 (BL)

Musiał Jan 1831 (GR)

Nagielski Florian 1847 (MD)

Nalepa Jan 1871 (PB)

Nawrot Józef 1870 (TN)

Nawrot Walenty 1825 (CZ)

Niechay Łukasz 1833 (BM)

 

Niedźwiecki Jan 1822 (BL)

Norbert Walenty 1830 (OSz)

Norek Karol 1847 (PR)

Nosal Wojciech 1797 (CZ)

Nosek Andrzej 1945 (WL)

Nosek Jan 1851 (PR)

Nowak Benedykt 1827 (PRz)

Nowak Jan 1945 (OP)

Nowak Michał 1938 (BDz)

Nowak Stefan starszy 1837 (LB)

Nowak Stefan młodszy 1862 (LB)

Nowak Wojciech 1855 (BDz)

Nowak Wojciech 1926 (GR)

Obetkal Tomasz 1725 (WJ)

Obłaza Jan 1906 (BF)

Ochmański Tomasz 1857 (PG)

Ochoja Ignacy 1921 (SI)

Ochojna Wojciech 1926 (PCh)

Ochoński Szymon 1941 (RŻ)

Okoń Marcin 1859 (PRz)

Okraczek Paweł 1847 (PL)

Okrajek Mateusz 1834 (BR)

Olsza Jan 1786 (RB)

Opiczowa Małgorzata córka Teschnera 1494 (BM)

Oprych Franciszek 1846 (PG)

Orawczyk Bartłomiej 1843 (KD)

Pac Jędrzej 1834 (TC)

Pac Józef starszy 1817 (TC)

Pac Józef młodszy 1922 (TC)

 

Pac Wawrzyniec 1784 (TC)

Pacanek Jan 1951 (ŁCz)

Palia Błażej 1843 (SI)

Pałka Sebastian starszy 1709 (SK)

Pałka Sebastian młodszy 1730 (SK)

Parda Walenty 1897 (PI)

Partyka Jan 1811 (RK)

Partyka Władysław 1943 (PR)

Partyła Jan 1944 (PL)

Partyła Stanisław 1927 (PL)

Patzak Karol 1827 (PB)

Pazurkiewicz Józef 1855 (RK)

Pazurkiewicz W. 1924 (RK)

Paździor Piotr 1843 (WB)

Petanczyk Andrzej 1811 (SB)

Pers Jakub 1777 (WD)

Pers Karol 1927 (WD)

Pers Piotr 1882 (WD)

Petryka Franciszek 1801 (ŁG)

Pęgiel Anna 1964 (SB)

Pęgiel Feliks 1961 (SB)

Pieczara Sebastian 1846 (WJ)

Piekarczyk Wojciech 1854 (KB)

Piekarski Jan 1903 (BF)

Piekarski Józef 1855 (OP)

Piekarski Kazimierz 1880 (OP)

Piekarski Marcin 1843 (BF)

Pieniążek Piotr 1854 ( JG)

Piernik Andrzej 1968 (PRz)

Pierowski Stanisław 1945 (MD)

Pietruszka Stefan 1945 (RJ)

Pietruszka Tomasz 1845 (RJ)

 

Pietruszka Urban 1829 (LB)

Pietruszka Wincenty 1927 (LB)

Pietrzyk Andrzej 1831 (BM)

Pietrzyk Jędrzej 1812 (BM)

Pietrzyk Piotr 1812 (TN)

Piotrowski Jakub 1819 (PK)

Piórecki 1927 (SK)

Pirowski Stanisław 1937 (MD)

Piskorz Czesław 1945 (WA)

Piskorz Józef 1934 (WG)

Piskorz Piotr 1945 (PR)

Piskorz Tomasz 1875 (WA)

Piszczek Stanisław 1945 (KC)

Piwoński Wincenty 1816 (BM)

Piwos Wawrzyniec 1798 (BR)

Plata Kazimierz 1854 (WJ)

Pludra Maciej 1786 ( JG)

Pluta Jan 1828 (PCz)

Pluta Kazimierz 1857 (BL)

Płonka Jan 1854 (GR)

Podkulek Wojciech 1812 (WI)

Pokusa Jan 1918 (TN)

Pokusa Wojciech 1935 (TN)

Polowczyk Stanisław 1816 (KN)

Poniedziałek Mikołaj 1926 (CH)

Popek Karol 1832 (ŁG)

Popiel Kasper 1816 (BN)

Powroźnik Piotr 1946 (OSz)

Poznański Wincenty 1871 (ZS)

Prochal Mateusz 1827 (OSz)

Prochownik Jakub 1847 (TC)

Pryk Jan 1921 (WŻ)

 

Pryk Tomasz 1951 (KSC)

Przemiosło Jakub 1825 (LB)

Przeniosło Teresa 1985 (WG)

Przęczkowski Jakub 1867 (KRz)

Pszczoła Franciszek 1925 (GR)

Pszczoła Paweł 1824 (GR)

Pszczoła Szymon 1874 (GR)

Ptak Jan 1865 (MS)

Ptak Marek 1857 (MS)

Pudlik Tomasz 1925 (BL)

Pychowski Błażej 1847 (CH)

Pyrciak Wincenty 1823 (MD)

Radoszek Tomasz 1940 (ŁG)

Raźny Franciszek 1847 (GN)

Rączka Szymon starszy 1786 (RŻ)

Rączka Szymon młodszy 1812 (RŻ)

Rączka Wojciech 1845 (RŻ)

Rewilak Michał 1918 (PK)

Rokemberg Hieronim 1470 (BW)

Rokemberg Kasper przed 1469 (BW)

Romek Marian 1967 (SB)

Ropa Bartłomiej 1528 (LB)

Ropa Stanisław 1858 (BR)

Rozumek Zofia 1966 (PRz)

Rożek Andrzej 1920 (BL)

Rożek Wojciech 1823 (KN)

Rusin Franciszek 1958 (OSz)

Rutkowski Jakub 1927 (PCh)

Rybka Jan 1929 (PRz)

Rybka Tomasz 1845 (PRz)

Rzepecki Franciszek 1854 (RSz)

 

Sacewicz Henryk 1930 (BF)

Sadło Kasper 1856 (PI)

Sajak Jan 1936 (PB)

Sajdyn Bartłomiej 1787 (PK)

Sandel Wojciech 1945 (OP)

Sapeta Walenty 1812 (PB)

Sapija Andrzej 1904 (BF)

Sarnecki Józef 1843 (MG)

Sas Stanisław 1920 (PG)

Sendor Jan starszy 1926 (PR)

Sendor Jan młodszy 1950 (PR)

Sendor Kazimierz 1962 (WL)

Sendor Leopold 1961 (PR)

Sendor Paweł 1916 (ŁCz)

Sendor Wincenty 1945 (BR)

Serczyk Franciszek 1844 (TN)

Serczyk Józef 1898 (TN)

Seweryn Bolesław 1949 (RJ)

Seweryn Feliks 1845 (KC)

Seweryn Florian 1898 (RJ)

Seweryn Józef 1941 (KD)

Siedlecki Karol 1852 (BM)

Sieja Tomasz 1925 (WL)

Siekliński Paweł 1865 (PB)

Siemieński Jan 1876 (WD)

Sieńko Jan 1865 (GN)

Sieńko Wojciech 1870 (PB)

Sierdziński Antoni 1867 (PCz)

Sikora Franciszek starszy 1899 (PR)

Sikora Franciszek młodszy 1945 (PR)

Sikora Jan 1959 (OSz)

 

Sikora Maciej 1865 (OP)

Sikora Michał 1864 (PR)

Sitko Andrzej 1921 (PCz)

Sitko Wojciech 1892 (TN)

Siutek Józef 1719 (SK)

Skalniak Kazimierz 1925 (TN)

Skibka Andrzej 1875 (BR)

Skibka Wojciech 1841 (BR)

Skorupa Franciszek 1847 (PI)

Skowron Józef 1925 (KN)

Skórka Walenty 1938 (BF)

Skubida Marian 1961 (KC)

Skubida Wojciech starszy 1946 (RJ)

Skubida Wojciech młodszy 1958 (RJ)

Slęzak Tomasz 1812 ( JG)

Slosarek Franciszek 1812 (BŻ)

Slyakierowa Elżbieta 1533 (BM)

Słaby Andrzej 1819 (BM)

Słaby Kasper 1830 (BM)

Sławiński Kazimierz 1817 (PCz)

Słomka Antoni 1855 (KS)

Słowik Stanisław 1914 (BŻ)

Słowik Wojciech 1899 (PRz)

Smyrak Karol 1930 (BF)

Sobczyk Stanisław 1843 (PB)

Sobieraj Mikołaj 1935 (PCz)

Socha Walenty 1855 (ŁG)

Sośnicki 1900 (SK)

Sośnicki Jakub starszy 1847 (SK)

Sośnicki Jakub młodszy 1938 (SK)

Sperat Piotr 1809 (BM)

Spolnik Tomasz 1840 (TC)

 

Stachnik Franciszek 1878 (BW)

Stanecki Józefat 1912 (BR)

Stanek Jan 1843 (SW)

Stanek Mateusz 1850 (BR)

Stanisław 1767 (PL)

Stawinoga Józef 1811 (PCz)

Stawinoga Kazimierz 1826 (PCz)

Stawowy Stanisław 1830 (TC)

Stefański Walenty 1859 (PB)

Stegey Jakub z Olkusza 1417 (BM)

Stępak Antoni 1858 (WŻ)

Stępak Roman 1970 (WŻ)

Stępniak Szczepan 1924 (KSC)

Stępniowski Stanisław 1946 (RSz)

Stopak Marcin 1924 (KB)

Strug 1920 (SK)

Strugała Sebastian 1811 (WD)

Struzik Andrzej 1954 (KSC)

Strzelichowski Antoni 1849 (MD)

Stupczyński Franciszek 1844 (PCz)

Styrkowski Józef 1827 (BŻ)

Surówka Andrzej 1811 (SW)

Surówka Franciszek 1862 (SW)

Surówka Józef 1766 (SW)

Suski Tomasz 1861 (BL)

Susuł Jan 1850 (RK)

Susuł Jan 1930 (BM)

Susuł Maciej 1842 (RK)

Susuł Marcin 1839 (RK)

Swyedniczer Jan 1453 (BM)

Szafran Stanisław 1789 (KB)

Szarek Jan 1876 (RSz)

 

Szarek Stanisław 1926 (WŻ)

Szarolowski Jan 1791 (SW)

Szczecina Marcin 1787 (PI)

Szczepanik Jan 1735 (MG)

Szczepański Bartłomiej 1865 (BW)

Szczepański Stanisław 1887 (BF)

Szczupak Kasper 1847 (PCz)

Szczupak Mikołaj 1875 (MS)

Szczupak Wojciech 1831 (PCz)

Szczurowski Karol 1861 (PI)

Szczypczyk Augustyn 1843 (BDz)

Szczypczyk Henryk 1937 (BDz)

Szczypczyk Jan 1899 (BDz)

Szczypczyk Jan starszy 1793 (KS)

Szczypczyk Jan młodszy 1860 (KS)

Szczypczyk Kanty 1865 (BDz)

Szczypczyk Teodor 1786 (BDz)

Szeja Jan 1843 (WL)

Szewczyk Mikołaj 1813 (RŻ)

Szewczyk Teofil 1949 (PW)

Szlachta Karol 1951 (WG)

Szlęsak Józef 1860 ( JG)

Sznej Karol 1743 (MG)

Szoltz Eustachy 1497 (BM)

Szopa Piotr 1871 (OL)

Szostek Tadeusz 1954 (SB)

Szydło 1926 (WA)

Szydło Władysław 1953 (ŁCz)

Szynalski Franciszek 1924 (PL)

Ściba Wawrzyniec 1786 (KS)

Ślęzak Grzegorz 1831 (GR)

 

Śliwa Ignacy 1899 (PCh)

Śliwa Jan 1865 (PCh)

Śliwa Władysław 1949 (OP)

Śliwiński Stefan 1939 (BF)

Ślusarek Andrzej 1831 (BŻ)

Świątek Kazimierz 1820 (RŻ)

Świgoń Kazimierz 1945 (KSC)

Świt Franciszek 1926 (WI)

Tabis Wojciech 1825 (WD)

Talarek Andrzej 1813 (BŻ)

Talarek Filip starszy 1812 (BDz)

Talarek Filip młodszy 1847 (BDz)

Talarek Jan 1820 (PCh)

Talarek Wojciech 1922 (RB)

Terka Antoni 1751 (MG)

Teschner Jan 1469 (BM)

Tęczyński Andrzej 1457 (BM)

Tęczyński Jan 1463 (BM)

Tomana Jan 1945 (KC)

Tomasz 1429 (BM)

Tomczyk 1925 (BR)

Tomczyk Franciszek 1843 (SW)

Tomczyk Jan 1937 (RSz)

Tomczyk Stanisław 1811 (SW)

Tomsa Michał 1927 (PB)

Tomziński Ignacy 1858 (PCz)

Topor Bolesław 1959 (OP)

Torba Jan 1925 (SI)

Torba Józef 1941 (KB)

Torba Mateusz 1853 (SI)

Trąbka Marcin 1827 (BM)

 

Trybuch Jan 1958 (WL)

Trzaskoś Józef 1939 (RK)

Turbasa Grzegorz 1854 (BN)

Turbasa Paweł 1849 (BN)

Turchan Michał 1920 (BŻ)

Turzanecz Wojciech 1945 (ZB)

Twardowski Błażej 1855 (WL)

Tylek Józef 1787 (WB)

Tylek Michał 1925 (ŁW)

Tylek Stanisław 1880 (WB)

Tynor Józef 1889 (CZ)

Tyrka Stanisław 1901 (CZ)

Ulryk z Krakowa 1463 (BM)

Urban Szymon 1724 (KS)

Uznański Tomasz 1859 (TN)

Wajda Antoni 1923 (PI)

Walasek Sebastian 1782 (TC)

Walczak Kajetan 1859 (LB)

Walczak Łukasz 1835 (LB)

Walerian Jan 1946 (KRz)

Waligóra Franciszek 1865 (WJ)

Waligóra Jan 1953 (ŁCz)

Waligóra Karol 1925 (WJ)

Waligóra Maciej ok. 1880 (WJ)

Wałach Andrzej 1860 (WD)

Wałach Franciszek 1945 (ZB)

Warchoł Tomasz 1847 (RSz)

Wardas Karol 1928 (ŁW)

Wawro Piotr 1925 (WR)

Wągrodny Mikołaj 1491 (KRz)

 

Wąs Jan 1830 (WI)

Wcisło Jan starszy 1690 (SK)

Wcisło Jan młodszy 1902 (SK)

Wcisło Krzysztof 1626 (WJ)

Wcisło Wojciech 1783 (BŻ)

Wcisło Wojciech 1814 (RB)

Weinrich Teodoryk 1438 (BM)

Weltschek Kamil 1941 (BF)

Wędzicha Marek 1865 (KN)

Wiatr Jakub 1871 (MS)

Wiatr Paweł 1858 (MS)

Wiatrak Maciej 1854 (SW)

Widerski Andrzej 1896 (TC)

Wierzba Jakub 1945 (WR)

Wierzba Piotr 1958 (WR)

Wierzynek Jan 1493 (BM)

Wietrzyk Szymon 1926 (RŻ)

Wilk Walenty 1827 (KSC)

Wilk Wojciech 1810 (PRz)

Witek Tomasz 1878 (BM)

Witulski Franciszek 1880 (TN)

Włodarczyk Andrzej 1926 (RB)

Włodarczyk Józef 1938 (RB)

Włodarczyk Stanisław starszy 1946 (PRz)

Włodarczyk Stanisław młodszy 1958 (PRz)

Włodarczyk Stefan 1856 (PRz)

Włodarczyk Wojciech 1782 (PRz)

Włosik Jan 1938 (RB)

Wnak Jan 1531 (OSz)

Wojas Jan 1854 (PR)

Wojno Jan 1949 (ŁCz)

Woycik Michał 1811 (PRz)

 

Wójcik Florian 1849 (WG)

Wójcik Franciszek 1925 (RŻ)

Wójcik Franciszek 1906 (WŻ)

Wójcik Jan 1932 (BŻ)

Wójcik Józef 1931 (BM)

Wójcik Mikołaj 1850 (KSC)

Wójcik Piotr 1858 (MG)

Wójcik Piotr 1961 (WR)

Wójcik Sebastian 1798 (PRz)

Wróbel Andrzej 1927 (OP)

Wyczynich Szczepan 1820 (SK)

Wyrewka Andrzej 1889 (TC)

Wyszogrodzka Elżbieta 1511 (BM)

Wyżga Kazimierz 1824 (OSz)

Zabiegaj Józef 1958 (RJ)

Zadra Jędrzej 1811 (KD)

Zajadlik Tomasz 1802 (SK)

Zając Jan 1925 (MD)

Zając Paweł 1928 (KSC)

Zalas Andrzej 1878 (ŁW)

Zalewa Paweł 1812 (CH)

Zamojski Feliks ok. 1910 (BN)

Zamojski Maciej 1814 (MG)

Zamoyski Stefan 1793 (MG)

Zaraska Józef 1879 (KB)

Zboroch Andrzej 1861 (BR)

Zborowski Piotr 1941 (PCh)

Zbroza Tomasz 1743 (CZ)

Zgud Wojciech 1937 (RJ)

Ziarko Józef 1870 (BW)

Ziąbka Antoni 1854 (KRz)

 

Zięba Jan 1823 (BN)

Zięba Jan 1923 (ŁCz)

Zięć Jan 1847 (MS)

Ziętara Andrzej 1936 (WI)

Ziętara Jakub 1861 (PK)

Ziętara Michał 1847 (GN)

Ziętara Wojciech 1839 (GN)

Zoldan Jan de Carmelicz Karmelicki 1464 (BM)

Zuchnicki Szymon 1842 (KSC)

Zybura Antoni 1838 (MG)

 

Żak Helena 1970 (WB)

Żak Józef 1843 (PCh)

Żak Szymon 1787 (ŁW)

Żak Wojciech 1789 (PCh)

Żelazny Józef 1880 (SW)

Żelazny Maciej 1920 (SW)

Żuchnicki Stanisław 1952 (KSC)

Żurek Józef 1901 (PI)

Żurek Walenty 1829 (WR)

Żylski Andrzej 1958 (PW)

Żyła Józef 1922 (SK)

Archiwum Narodowe w Krakowie
Urząd Miasta
Bbilioteka Jagielońska