Wersja kontrastowa
A+ A A-
Tom:
strona:

Lata 1991–2017

27 lat w ramach III Rzeczypospolitej Polskiej. Okres pomocniczych dzielnic miejskich o charakterze samorządowym, z przewodniczącymi rad i zarządów dzielnic na czele – historycznie nadal otwarty, choć w tym wydawnictwie zakreślony cezurą końca roku 2017.

 

1991 Celewski Józef – 441

1991 Grela Jerzy – 402

1991 Karocki Andrzej – 392

1991 Łodzia-Czarnecki Stanisław Zygmunt – 457

1991 Poraszka Włodzimierz – 417

1991 Tylek Stanisław – 412

1991 Wassus-Kydryńska Krystyna – 353

1992 Bysina Helena – 358

1992 Domoń Ludwik Marek – 447

1992 Jurczak Andrzej – 386

1992 Kosior Bolesław – 378

1992 Majerski Ryszard – 428

1992 Małek Edward – 396

1992 Małochleb Leszek – 360

1992 Nowaczyńska Małgorzata – 361

1992 Orzechowski Emil – 405

1992 Owca Stanisław – 454

1992 Pado Ryszard – 370

1992 Rozlachowski Roman – 420

1992 Szczerbic Grzegorz – 362

1992 Wiercioch Jan – 433

1992 Zieliński Władysław – 359

1993 Dyląg Cichosław – 363

1993 Słobodzian Maria – 406

1994 Bielczyk Małgorzata – 421

1994 Ciesielski Józef – 434

1994 Hareńczyk Marek – 442

1994 Kazimierski Henryk – 448

1994 Krężołek Józef – 458

1994 Pakosz Józef – 379

1994 Pyk Jerzy – 407

1994 Rusiniak Krzysztof – 371

1994 Sarzyńska Alicja – 364

1994 Włodarczyk Zygmunt – 429

1994 Zacharewicz-Białowąs Wanda – 455

1994 Zorski Paweł – 397

1994 Żółtek Stanisław – 365

1995 Adamek Wojciech – 387

1995 Janiszewska Halina – 422

1995 Osuch Józef – 423

1996 Dziurzyński Adam – 393

1997 Małochleb Jolanta – 366

1997 Przędzik Jacek – 354

1998 Biel Barbara – 388

1998 Dudek Władysław – 381

1998 Głuc Alicja – 435

1998 Gruszka Bogusław – 394

1998 Jastrzębska Anna – 367

1998 Krzeczkowski Bogusław – 355

1998 Laszczak Kazimierz – 382

1998 Motyka Władysław – 408

1998 Pollak Jacek – 424

1998 Ponitycki Zbigniew Antoni – 372

1998 Raś Ireneusz – 449

1998 Urynowicz Tomasz – 459

1998 Wadowski Mieczysław – 413

1998 Wiśniewski Paweł Andrzej – 430

1998 Woźniak Zbigniew – 380

1998 Zięba Stanisław – 443

1998 Żero Krzysztof – 398

1999 Kobiałka Ryszard – 431

1999 Madej Stanisław – 456

2000 Sularz Paweł – 373

2002 Bassara Magdalena – 368

2002 Chechelski Piotr – 399

2002 Dziob Stanisław – 425

2002 Gilarski Mirosław – 403

2002 Klimowicz Paweł – 389

2002 Kozdronkiewicz Wojciech – 356

2002 Matusik-Lipiec Katarzyna – 383

2002 Migdał Adam – 409

2002 Piekarczyk Bożena – 418

2002 Woźniakiewicz Jerzy – 436

2003 Sułowski Krzysztof – 419

2005 Kołodziejczyk Katarzyna – 450

2005 Suter Marta – 414

2006 Bednarz Jacek – 432

2006 Gizicka-Jarek Iwona – 415

2006 Góra Sławomir – 451

2006 Hawranek Andrzej – 400

2006 Hohenauer Marek – 444

2006 Jaśkowiec Dominik – 374

2006 Klimowicz Piotr – 390

2006 Maliszewska Teodozja – 384

2006 Piergies Tomasz – 426

2006 Porębski Edward – 460

2006 Puszkarz Arkadiusz – 404

2006 Smok Bogdan – 395

2007 Kożuch Zbigniew – 427

2011 Ciemięga Małgorzata – 369

2011 Filipiak Szczęsny – 401

2011 Kosek Jakub – 385

2011 Krzysztonek Wojciech – 437

2011 Miś Rafał – 375

2011 Moryc Stanisław – 461

2011 Mucha Krzysztof – 410

2011 Nazimek Maciej – 416

2011 Serafin Piotr – 445

2013 Myśliborski Tomir – 376

2014 Cieślik Łukasz – 438

2014 Daros Tomasz – 357

2014 Dirks (d. Pazurkiewicz) Aniela – 377

2014 Janawa Grażyna – 446

2014 Jarosz Jan Piotr – 452

2014 Pietras Jan Stanisław – 411

2014 Wierzbicki Zygmunt – 391

2015 Buczkowski Andrzej – 453

2015 Ziemiański Marek – 439

2017 Moksa Anna – 440

Archiwum Narodowe w Krakowie
Urząd Miasta
Bbilioteka Jagielońska