A+ A A-
Tom:
strona:

Dzielnica (1991-2018) – XIII Podgórze

    

Dzielnica XIII Podgórze według stanu z 2017 r. na przywołanym wcześniej planie miasta z tego samego roku – dzielnica samorządowa
o powierzchni 25,67 km² (udział 7,85% w całej powierzchni miasta), położona na terenach historycznych jednostek katastralnych:
Podgórze, Płaszów, Rybitwy i Przewóz, po części także Wola Duchacka, Prokocim i Bieżanów, fragmentami Ludwinów i Łagiewniki
(vide plan na s. 239). Opis przebiegu granic tej dzielnicy podano na następnej stronie.
Dzielnica XIII Podgórze według stanu z 2017 r. na przywołanym wcześniej planie miasta z tego samego roku – dzielnica samorządowa o powierzchni 25,67 km² (udział 7,85% w całej powierzchni miasta), położona na terenach historycznych jednostek katastralnych: Podgórze, Płaszów, Rybitwy i Przewóz, po części także Wola Duchacka, Prokocim i Bieżanów, fragmentami Ludwinów i Łagiewniki (vide plan na s. 239). Opis przebiegu granic tej dzielnicy podano na następnej stronie.

   

Z oryginału uchwały nr XCIX/1507/14 Rady Miasta Krakowa z dnia 12 marca 2014 r.
w sprawie organizacji i zakresu działania Dzielnicy XIII Podgórze w Krakowie
(Statut Dzielnicy XIII Podgórze)
Z oryginału uchwały nr XCIX/1507/14 Rady Miasta Krakowa z dnia 12 marca 2014 r. w sprawie organizacji i zakresu działania Dzielnicy XIII Podgórze w Krakowie (Statut Dzielnicy XIII Podgórze)                           

Archiwum Narodowe w Krakowie
Urząd Miasta
Bbilioteka Jagielońska
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności